Kraujo burtai. Trečioji O’Dvajerių trilogijos knyga

Autorius: Nora Roberts
Originalus pavadinimas: Blood Magick
Leidėjas: Jotema
Metai: 2015
Puslapiai: 384
ISBN: 9789955135586
Formatas: 14 x 21 cm, minkšti viršeliai
Kalba: Lietuvių
Vertėjas: Rasa Stašytė

„Kraujo burtai“ – trečioji The New York Times bestselerių autorės Noros Roberts O’Dvajerių trilogijos knyga apie žemę, kurioje žmogui skirta gyventi, apie šeimą, kurią reikia branginti, ir žmones, kuriuos lemta pamilti.
Mėjo grafystė — gilias tradicijas išlaikęs, legendomis apipintas Airijos kraštas, kuriame gyvena ir dirba Brana O’Dvajer, savo „Juodosios Raganos” krautuvėlėje turistams pardavinėjanti muilus, losjonus ir žvakes, kuriuos gamina savo pačios magiškų galių turinčiomis rankomis.
Stiprią ir pasiaukojančią Braną gyvenime supa glaudus draugų ir artimųjų ratas, kuriam priklauso ir jų mylimi gyvūnai — arkliai, sakalai, šunys. Gražioje Branos gyvenimo grandinėje trūksta tik vienos grandies: meilės…
Kažkada seniai Brana buvo įsimylėjusi Finą Biurką, su kuriuo bendrą ateitį kurti jai sutrukdė painios jų šeimų istorijos. Dabar Finas mažai būna namuose, daug keliauja, kad užpildytų tuštumą, likusią jo širdyje po to, kai Brana jį paliko. Norėdamas atsiriboti nuo bet kokių jausmų jis visiškai pasineria į darbą ir verslą.
Brana su Finu vis dar bendrauja, bet tik kaip geri bičiuliai. Ir nors vieną dieną jie pasiduoda jų širdyse vis dar rusenantiems jausmams ir aistrai, tačiau nusprendžia gyventi tik šia diena ir apie ateitį negalvoti. Tuo metu tamsiųjų jėgų grėsmė viskam, kas Branai ir jos artimiesiems brangu, vis labiau auga, bet Fino magiškos galios, ištikimybė ir drąsa padės jiems užbaigti šimtmečius besitęsiančią kovą su piktuoju raganiumi, kuris nuo neatmenamų laikų persekioja visą jų giminę.

Leave a Reply